Doprava a platba

Doprava PPL Private (doručení objednávky na vlastní adresu)

  • při objednávce do 1600,- Kč doprava 130,- Kč
  • při objednávce nad 1600,- Kč doprava zdarma
  • dobírka 50,- Kč

Doprava PPL Parcelshop (doručení objednávky na výdejní místo)

  • při objednávce do 1600,- Kč doprava 130,- Kč
  • při objednávce nad 1600,- Kč doprava zdarma
  • dobírka 50,- Kč

Osobní odběr na naší pobočce ve Zlíně

  • sleva 5% při použití slevového kupónu: ZLIN (není možné kombinovat s jinými slevovými kupóny)

Platební brána Comgate

Platební brána COMGATE nabízí rychlý a bezpečný způsob placení na internetu.

Platbu provedete přímo na platební bráně po dokončení objednávky, nebo vás brána přesměruje do internetového bankovnictví Vámi zvolené banky, případně na stránku, která odpovídá zvolené platební metodě v objednávce.

Po odeslání platby vám COMGATE automaticky zašle e-mail, ve kterém najdete odkaz pro sledování stavu platby, nebo ve kterém obdržíte instrukce pro dokončení platby.

Všechny informace o vašich platbách včetně čísla platební karty jsou zabezpečeny šifrovanou komunikací a COMGATE s nimi nakládá v souladu s nejvyšším bezpečnostním standardem kartových asociací.

Možnosti placení

On-line platby na našem eshopu zajišťuje společnost ComGate Payments, a.s. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány.

Platba kartou

Nejrychlejší způsob zaplacení on-line. Do rozhraní Platební brány ComGate zadáte číslo karty, datum platnosti a CVC kód – tři čísla, která najdete v podpisovém proužku na zadní straně karty. Vše je zabezpečeno standardem 3D Secure.

Platba bankovním převodem

Klasický bankovní převod – provádíte z prostředí vašeho internetového bankovnictví. Na rozdíl od online bankovního převodu se vám nezobrazí žádné předvyplněné údaje, vše musíte vyplnit ručně. Platbu si však můžete ulehčit pomocí QR kódu.