Reklamace a vrácení zboží

Výměna a vrácení zboží

Při uzavření kupní smlouvy na dálku (např. tedy nákup v internetovém obchodě), má kupující podle občanského zákoníku právo odstoupit od smlouvy bez udání důvodu do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. 

Výměnu či vrácení zboží, můžete vyřídit osobně na našem sídle ve Zlíně nebo zaslat zboží na adresu KT-KOVO, s.r.o., se sídlem: U Stadionu 5530, 760 01 Zlín.

Vždy prosím dodržte tento postup:

1.  Zboží vracejte neotevřené a nepoškozené v původním obalu.

2.  Zboží pošlete na adresu sídla společnosti do čtrnácti (14) dnů od převzetí (do tohoto data musí být zboží doručeno zpět).

3.  Budete-li chtít zboží vyměnit za jiné, kontaktujte nás telefonicky na čísle +420 603 112 007 nebo emailem na info@winnerplus.cz.

4.  Zboží nezasílejte na dobírku (vyúčtování provádí dodavatel).

5.  Podle obchodních podmínek je také možné zaslat odstoupení od smlouvy na adresu prodejny či na email: info@winnerplus.cz  a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží a zboží odeslat prodávajícímu do čtrnácti (14) pracovních dnů od odeslání odstoupení od smlouvy prodávajícímu.

Při vrácení veškerého objednaného zboží, je zákazníkovi vrácena kupní cena zboží, včetně účtované ceny za dopravu. Při vrácení části objednaného zboží (tj. některé zboží z dodávky si zákazník ponechá), je vrácena kupní cena zboží, náklady na dopravu nejsou vraceny. Při odstoupení od smlouvy jsou podle zákona účtovány skutečně vynaložené náklady spojené s výměnou či vrácením zboží. V případě vracení peněz převodem, není účtován žádný poplatek. Pokud vyměňujete zboží za jiné, je skutečně vynaloženým nákladem cena dopravného.

Pokud si s výměnou zboží nevíte rady, zavolejte na +420 603 112 007, nebo napište na info@winnerplus.cz

Záruka

Na chovatelské potřeby je poskytována zákonem stanovená záruční doba 24 měsíců (kromě zákonem stanovených výjimek – týká se především krmiv).

Reklamace

Ačkoliv prodáváme pouze prvotřídní zboží, jako u každého obchodníka se Vám může stát, že bude nutné zboží reklamovat. Pokud se rozhodnete reklamovat u nás zakoupené zboží, kontaktujte nás na telefonu +420 603 112 0077, nebo emailem (je třeba uvést Vaše jméno, číslo kupního dokladu – faktury a název reklamovaného zboží). Dohodneme s Vámi další postup.

Zákazník je povinen reklamaci nahlásit neprodleně po zjištění vady zboží a po obdržení instrukcí z naší strany reklamované zboží neprodleně odeslat k nám, pokud bude odeslání reklamovaného zboží požadováno.

Zboží nezasílejte na dobírku (vyúčtování v případě vrácení peněz za zboží provádí dodavatel).